Stanowisko Imię i nazwisko Nr pokoju Telefon Telefon Wew. e-mail
Wójt Gminy Hajnówka Lucyna Smoktunowicz 32 856822500 12 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat Urzędu Gminy Krystyna Siekan 32 856822500 11 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Referat finansowy:
Skarbnik Gminy Luba Nowik 40 856823196 17 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Stanowiska ds. finansowych, inspektor Irena Szpilko 34 856822568 21 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kasjer Bogumiła Gierasimiuk 41 856823196 18 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Stanowiska ds. podatków
i opłat.
referent Anna Drużba 42 856823193 19 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Referat inwestycji, planowania przestrzennego i gospodarki gruntami:
Kierownik referatu Aleksander Kulik 37 856822756 14 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

referent Marcin Skiepko 39 856822756 16 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
referent Piotr Chilimoniuk 44 856822756 26 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Samodzielne stanowiska pracy do spraw:
ewidencji ludności i dowodów osobistych,
społeczno-administracyjnych, spraw obronnych i obrony cywilnej
inspektor Olga Niczyporuk 43 856823193 20 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
oświaty, księgowości i obsługi finansowej jednostek organizacyjnych oświaty inspektor Iwona Szwarc 41 856823196 18 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
obsługi Rady i jej komisji inspektor Barbara Niewiadomska - Golonko 45 856822568 22 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
pozyskiwania środków z funduszy europejskich i krajowych oraz realizację programu funkcjonalno użytkowego Centrum - Etnograficzno Ekumenicznego w Dubinach referent Marek Bagrowski 47 856822756 13 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Hajnówce
Kierownik GOPS Tamara Borowik 46 856823195 25 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
starszy pracownik socjalny Raisa Nowik 38 856823195 15 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
pracownik socjalny Urszula Łapuińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
pracownik socjalny Marzena Krucień Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
główny księgowy Iwona Szwarc 41 856823196 18 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.